Breaking Bad: Sezon 6

Moda na seriale jest wyraźnie zauważalna w ostatnich latach i również w Polsce wiele osób szuka dla siebie możliwości oderwania się od rzeczywistości poprzez oglądanie filmów, które toczą się w innym świecie. Moda na seriale przyszła do naszego kraju ze Stanów Zjednoczonych, gdzie w tej chwili w większości produkowane są nowe seriale, które również podbijają za jakiś czas nasz rodzimy rynek. Do takich seriali, które zdołały podbić rynek zaliczyć możemy również Breaking Bad.

Breaking Bad 6

Breaking Bad 6

Serial kryminalny – Breaking Bad

Pierwsze odcinki serialu Breaking Bad pojawiły się na antenach amerykańskiej telewizji w 2008 roku i bardzo szybko zdobyły sobie popularność. To oczywiście sprawiało, że dalej produkowano kolejne serie, które ostatecznie prowadziły do finału całej historii przedstawionej w ramach serialu. Powstało w sumie 6 sezonów i teraz dla naszych widzów z Polski do sprzedaży wchodzi właśnie ostatni sezon tego serialu. Za parę dni otrzymasz dostęp do ostatnich 18 odcinków serialu, w których rozwiążą się wszystkie zagadki a los głównego bohatera przestanie być tajemnicą.

Co wydarzyło się do tej pory?

Pierwsze pięć sezonów tego serialu to historia życia Waltera White’a, u którego został zdiagnozowany rak. Do chwili, gdy pojawiła się u niego choroba prowadził on statyczne życie, które kręciło się wokoło szkoły, w której uczył. Pojawiająca się choroba całkowicie zmienia jego życia. Od tej chwili decyduje się na to, by zejść z drogi uczciwego nauczyciela na drogę kryminalną. Rozpoczyna produkcję oraz sprzedaż narkotyków. Przez takie działania chce stworzyć dla swojej rodziny podstawy bytu w momencie, gdy choroba całkowicie już go zniszczy. Wszystkie sezony toczą się wokoło jego działalności. Twórcy decydują się określać ten serial jako swego rodzaju współczesny Western, który toczy się w świecie kryminalnym w Nowym Meksyku. Tak przygotowana historia zyskała sobie zwolenników na całym świecie i kolejne odcinki historii Waltera cieszą się dużym zainteresowaniem. Co szczególnie ważne serial sprzedaje się świetnie na całym świecie i dlatego również pojawia się na płytach DVD jego polska wersja.

Czego spodziewać się po ostatnim sezonie?

Ostatni sezon, który na płytach DVD pojawi się w sprzedaży za parę dni jest szansą na to, byś poznał historię Waltera aż do jej ostatecznego rozwiązania. Sam oglądając odcinki ostatniej serii, byłem mocno zainteresowany tym co wydarzy się dalej. Oczywiście odcinki nawiązują do wydarzeń wcześniejszych, które rozgrywały się w życiu bohatera w poprzednich seriach. Dlatego jeśli chcesz dobrze wczuć się w to co będzie działo się w ostatnim sezonie wcześniej zapoznaj się z pierwszymi odcinkami. Dopiero poznanie całości serialu pozwala zrozumieć to jak rozwiązują się sprawy w ostatnim sezonie. Po serii szóstej nie powinniśmy spodziewać się niczego szczególnego. Tym razem oczywiście utrzymana zostaje forma, która znana jest z poprzednich serii i dobrze się sprawdziła. Producenci nie chcą zawieść oglądających, dlatego nie wprowadzają do serialu żadnych istotnych zmian.

Zachęcamy do dyskusji na temat serialu, jego rozwiązania w ostatniej szóstej serii.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 0.0/5 (0 ocen)

Kategoria: Seriale

Kto to napisał?

Zostaw swój komentarz