Denzel Washington jakiego nie znacie

Jeden z najchętniej oglądanych amerykańskich aktorów Denzel Washington po raz kolejny pojawia się na dużych ekranach. Tym razem będzie to jednak produkcja, w której główny bohater grany przez tego aktora będzie zupełnie inny niż ten Denzel jakiego znamy z pozostałych filmów. To sprawia, że produkcja rzeczywiście może stać się ciekawą propozycją dla osób, które szukają Denzela w nieco innej formie.

Denzel Washington w Bez Litości

Denzel Washington w Bez Litości

Bez litości – były żołnierz znów wkracza do akcji

Grany przez Denzela Washingtona zdecydował się dobrowolnie przejść na emeryturę. Jego życie, które do tej pory opierało się na wojnie zmienia się całkowicie i toczy się w spokojnym rytmie w świecie, gdzie sam bohater czuje się dobrze i szczęśliwie. Wszystko zmienia się w jednej chwili, gdy na jego drodze pojawia się Teri, młoda dziewczyna, która ze względu na swoje powiązania jest pod władzą rosyjskich gangsterów. To sprawia, że spokojne życie McCalla znów się zmienia a chęć walki o sprawiedliwość znowu narasta. Tak grany przez Denzela Washingtona bohater zaczyna znów wracać do swojego wcześniejszego żołnierskiego życia i stara się powalczyć o młodą dziewczynę dla jej własnego dobra, oraz ku swojemu zadowoleniu z tego, że na nowo może zadbać o sprawiedliwość.

Dla kogo nowy film Antoine Fuqua

Antoine Fuqua postarał się przygotować produkcję, która wpisuje się we współczesny nurt filmów, które są obecnie popularne i chętnie oglądane. Można określić go jako sensacyjny thriller, w którym wiele się dzieje. Film jest dobrze obsadzony, a główną rolę gra aktor, który od lat jest ceniony w świecie aktorskim i dzięki temu mógł zapewnić również w przypadku tego filmu duże zainteresowanie widzów. Czego możemy spodziewać się po filmie? Przede wszystkim jak zawsze w przypadku Denzela dość wartkiej akcji, wielu zwrotów i ciekawego zakończenia. Oglądając film wiele razy nieco zdziwiłem się kreacją głównego bohatera. Myślę, że i Ty zauważysz, że to nieco inny Washington niż ten jakiego znamy już od wielu lat. Co jednak najważniejsze film ogląda się bardzo dobrze, jest ciekawy i powinien wzbudzić Twoje zainteresowanie.

Na płytach DVD w Polsce

Bez litości już za parę dni pojawi się na nośniku DVD w polskiej sprzedaży, dlatego każdy z Was będzie mógł sięgnąć po płytę. Zachęcam, myślę że będziesz zadowolony jeśli wybierzesz ten film. Oczywiście jest to produkcja skierowana przede wszystkim do osób, które chcą obejrzeć coś ciekawego, film w którym dużo się dzieje. Jeśli szukasz romansu czy dramatu ten film Ci się nie spodoba. Takich wątków tutaj jednak brakuje a film przede wszystkim skupia się na sensacji i wartkiej akcji. W ten sposób został przygotowany i wydaje się, że była to dobra decyzja producentów, gdyż na tym polu film rzeczywiście nie odstaje od podobnych produkcji i rzeczywiście bardzo dobrze się ogląda.

Dołączcie swoje opinie, komentarze na temat samego filmu. Czy w Waszym odczuciu także Denzel jakiego znamy w tym filmie się nie pojawia, czy jego kreacja nie jest tym razem nieco inna? Co o tym sądzicie, czy warto obejrzeć?

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 0.0/5 (0 ocen)

Kategoria: Thriller

Kto to napisał?

Zostaw swój komentarz