Film: Epokowa lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów (2013)

Po trzech wyjątkowo udanych, zabawnych Epokach lodowcowych przyszedł czas na czwartą część animowanego filmu, uwielbianego na całym świecie.

Gatunek: Komedia

Reżyseria: Steve Martino, Mike Thurmeier

Polski dubbing: Cezary Pazura, Piotr Fronczewski, Wojciech Malajkat

Produkcja (kraj): Stany Zjednoczone

Średnia ocena polskich widzów: 5 +

Opis filmu:

Wielbicieli serii czeka kilka zmian: Maniek ma już dziecko, do paczki dołącza zwariowana babcia Sida, a kontynenty zaczynają wędrować… Mimo to jest kilka stałych części, jak Scrat nadal podążający za żołędziem, co już tyle razy doprowadziło do katastrofy oraz przezabawne dialogi.

Polski dubbing jak zwykle świetnie daje sobie radę, gry słowne są wyjątkowo trafnie wymyślone, a głosy Cezarego Pazury, Piotra Fronczewskiego i Wojciecha Malajkata pasują idealnie do paczki przyjaciół z plejstocenu. Film nadaje się dla całej rodziny, jest pełen akcji i dobrego humoru.

Maniek, Diego i Sid wraz z przyjaciółmi muszą zmierzyć się z piratami podróżującymi na krze w kształcie statku, dlatego nie zabraknie świetnych scen walki. Głównym celem przyjaciół jest powrót do domu, jednak spotykają na swojej drodze wiele przeciwności. Warto obejrzeć film w 3D, ponieważ efekty robią wrażenie.

Film do kupienia na empik.com: www.empik.com/epoka-lodowcowa-4-wedrowka-kontynentow-martino-steve-thurmeier-mike,p1067010638,film-p

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 0.0/5 (0 ocen)

Kategoria: BajkaKomedie

Tagi: , , , , ,

Kto to napisał?

Komentarze (1)

  1. Lena3 pisze:

    Epoka lodowcowa jak zawsze w świetnej formie:) znakomita zabawa dla całej rodziny – to jeden z tych filmów, które z przyjemnością ogląda się ze swoimi dziećmi. Moja córka uwielbia wszystkich futrzanych bohaterów:) jeszcze dodam, że miło jest oglądać film z tak dobrym dubbingiem, brawa dla polskich aktorów.

Zostaw swój komentarz