Film: Katy Perry: Part of Me (2012)

„Katy Perry: Part of Me” jest połączeniem filmu muzycznego i dokumentu, który dotyka historii znanej, amerykańskiej wokalistki Katy Perry. Poprowadzona przez Dana Cutfotha i Jane Lipsitz produkcja to inspiracja dla młodych osób, które chcą złapać swoje życie za rogi i znaleźć drogę do marzeń.

 

Part of Me - film Katy PerryGatunek: Muzyczny / Dokumentalny

Reżyseria: Dan Cutfoth, Jane Lipsitz

W rolach głównych: Katy Perry

Produkcja (kraj): Stany Zjednoczone

Średnia ocena polskich widzów: 8 +

Opis filmu:


Katy Perry: Part of Me
, czyli dokument z życia Katy Perry jest dowodem na to, że nawet z pozoru przeciętne osoby mogą sięgnąć po wszystko czego pragną. W produkcji poznajemy kalifornijską wokalistkę oraz jej ścieżkę marzeń, którymi torowała sobie drogę do szczęścia. To także materiał inspirujący i motywujący młodych ludzi do działania.

„Katy Perry: Part of Me” nie jest zwykłą, słodką bajką, a przeglądem będącym także pełnym silnych emocji i uczuć sprawozdaniem z trasy muzycznej artystki. W filmie widzowie mają okazję poznać bohaterkę także jako normalną dziewczynę ze swoimi lepszymi i gorszymi dnami oraz tym, w jaki sposób radzi sobie z problemami życia pełnego kolorowych okładek w gazetach, nachalnych zdjęć oraz innymi przeciwnościami losu.

W dokumencie reżyser odkrywa także wątek miłosny, który był ważnym punktem zwrotnym w życiu Katy Perry oraz tego jak przeżyła rozłąkę z ukochanym. Fan Cutfoth i Jane Lipsitz znaleźli również miejsce na spojrzenie artystki w stronę wiary w Boga oraz na wiele innych aspektów prywatnych Katheryn Elizabeth Hudson.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 0.0/5 (0 ocen)

Kategoria: Muzyczne

Tagi: , , ,

Kto to napisał?

Komentarze (1)

  1. Monia pisze:

    Kocham Katy Perry, jestem jej wierną fanką od ładnych paru lat. Dzięki „Part of Me” mogłam poczuć się tak, jakbym była z nią na trasie koncertowej! Niesamowita muzyczna przygoda, którą polecam każdemu. Jest to kolejny dowód na to, że Katy Perry naprawdę jest doskonałą piosenkarką i spełnioną artystką.

Zostaw swój komentarz