Film: Ted (2012)

Ted w reżyserii Setha MacFarlanego to produkcja, która udowadnia, że dorosłe życie jest przereklamowane, a prawdziwa przyjaźń jest jednym z najważniejszych elementów spełnienia życiowego. Film to doskonała komedia nie tylko dla mężczyzn.

Ted wersja dvdGatunek: Komedia

Reżyseria: Seth MacFarlane

W rolach głównych: Mark Wahlberg, Mila Kunis, Joel McHale

Produkcja (kraj): Stany Zjednoczone

Średnia ocena polskich widzów: 7,5+

Opis filmu:

Ted to historia małego dziecka i dorosłego faceta – Johna, który od zawsze marzył o tym, aby jego ulubiony miś mógł kiedyś przemówić ludzkim głosem. Rzeczywiście, udało się. Miś Ted ożył, a lata upływały. Dziś obaj bohaterowie doskonale uzupełniają sobie czas. Imprezy, dużo alkoholu i szalone pomysły jednak kończą się kiedy w życiu Johna pojawia się kobieta. Nowo poznania Lori ma z czasem dość wiecznego przekomarzania się z ulubionym misiem chłopaka, daje przy tym ostateczny warunek partnerowi – miś musi wyprowadzić się do własnego domu. Sytuacja wydaje się nieco bardziej skomplikowana niż mogłoby się to wydawać.

Przez Johnem trudne zadanie, bo nie chce stracić ani kobiety swojego życia, ani przyjaciela, z którym przeszedł przez życie. Próbując załagodzić sprawę potajemnie wykrada się z domu i za plecami Lori nadal imprezuje z Tedem. Dziewczyna w końcu ma dość i chce odejść od Johna; ten jednak nie wyobraża sobie bez niej życia. Ted, który rozumie wściekłość swojego opiekuna i partnera staje w jego obronie, przeprasza chłopaka i próbuje zeswatać parę.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 5.0/5 (1 ocena)
Film: Ted (2012), 5.0 out of 5 based on 1 rating

Kategoria: Komedie

Tagi: , , , ,

Kto to napisał?

Komentarze (1)

  1. Arturr pisze:

    Nieźle się ubawiłem przy tym filmie, czekałem na niego dość długo – wreszcie się pojawił i to ze znakomitą obsadą:) Tytułowy Ted, pomimo nienajlepszych manier, szybko podbił serce nawet mojej dziewczyny;) Pomimo, że jest to lekka i przyjemna komedia, to nie sposób zapomnieć o jej wartościowym przekazie.

Zostaw swój komentarz