Inna kobieta, czyli historia zdrady i zadośćuczynienia

Zdradzona kobieta, to dość ograny spektakl w kinie, jednak wciąż miło się ogląda filmy, w jakich nie chodzi o jedną panią, ale aż o trzy. Kiedy nagle dowiadują się o sobie w dość nieprzyjemnych dla siebie okolicznościach, czyli będąc zdradzonymi i oszukanymi, postanawiają wziąć sprawy we własne ręce i zawiązują ze sobą pakt o nieagresji. W rolach głównych można zobaczyć chociażby Cameron Diaz, jaka doskonale się sprawdza w roli czarnego charakteru. Na uwagę zasługuje też gra aktorska Leslie Mann, a biorąc pod uwagę scenerię, czyli morze i plażę, film jest naprawdę wspaniały na wieczór.

Inna kobietaGatunek: Komedia

Reżyseria: Nick Cassavetes

W roli głównej: Cameron Diaz

Produkcja (kraj): USA

Średnia ocena polskich widzów: 7

Gagi, gagi i jeszcze raz gagi

Niektórzy będą mogli powiedzieć, że film nie pokazuje niczego nowego. Inni z kolei przyznają, że to prawda, po czym dodadzą, że uśmiali się na tej produkcji do łez i chętnie obejrzą ją jeszcze raz, a potem jeszcze raz. Jedynym wnioskiem, jaki może płynąć z takich odmiennych reakcji jest to, że są gusta i guściki, a żeby mieć własne zdanie, trzeba po prostu film obejrzeć. Nawet jeśli wyda się nam, że jakieś klimaty wydają się nam dość znajome, to jednak nigdy nie jest tak, że jeden film jest całkowitą kopią innych produkcji. Trzeba bowiem wziąć pod uwagę tematykę, a jeśli jeszcze dobrze wsłuchamy się w dialogi, będziemy naprawdę dobrze się bawić oglądając poczynania całej trójki kobiet.

Film dla dziewczyn i nie tylko

Przeważnie tego rodzaju komedie, w jakich chodzi o zdradę, są dobre dla kobiet i tak uważają oczywiście panowie. Jednak potem okazuje się, że oglądają równie chętnie, jak ich partnerki i oboje wybuchają śmiechem w tym samym momencie. Na tym filmie może być podobnie, dlatego też warto zobaczyć, jak potoczą się losy całej czwórki, czyli, jak poradzą sobie trzy kobiety z jednym niewiernym mężczyzną, który jest tradycyjną męską świnią. Czy dostanie to na co zasłużył? Koniecznie trzeba zobaczyć!

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 0.0/5 (0 ocen)

Kategoria: Komedie

Tagi: , ,

Kto to napisał?

Zostaw swój komentarz