Film: Kocha, lubi, szanuje (2011)

„Kocha, lubi, szanuje” w reżyserii Glenna Ficarra to jedna z najgorętszych komedii 2011r. Dwaj reżyserowie, tj. Glenn Ficarra i John Requa doskonale wprowadzają widza w rozpadającą się rzeczywistość 40-letniego mężczyzny, który na siłę szuka miłości i ponownie zaczyna umawiać się na pierwsze randki. To doskonała pozycja dla wszystkich par na jesienne popołudnie.

Kocha lubi szanujeGatunek: Komedia / Romans

Reżyseria: Glenn Ficarra i John Requa

W rolach głównych: Steve Carell, Ryan Gosling, Emma Stone, John Carroll Lynch, Marisa Tomei

Produkcja (kraj): Stany Zjednoczone

Średnia ocena polskich widzów: 7+

Opis filmu:

WKocha lubi szanujepoznajemy perypetie do granic możliwości ułożonego i poprawnego Cala Weavera, który z pozoru może pochwalić się doskonałym życiem. Ma dobry dom,  samochód i kochającą rodzinę. Jego życie nagle ulega załamaniu kiedy 40-latek dowiaduje się, że jego żona Emily znalazła sobie nowego partnera i chce się rozwieźć. Życie Cala legło w gruzach, ale ten za wszelką cenę chce znaleźć sobie nową kobietę.

Po kilkunastu latach małżeństwa facet wychodzi z wprawy i nie wie jak powinien zachowywać się na randce. Trafia jednak na Jacoba, który podejmuje się trudnego zdania – chce nauczyć kolegę jak powinien wyglądać i zachowywać się podrywacz po czterdziestce.

Kolega uczy Cala jak rozpocząć nowe życie i jak znaleźć tą odpowiednią kobietę i gdzie szukać swojej miłości na resztę życia. Decydujący udział w rozwoju kolejnych wydarzeń ma przejąć syn głównego bohatera. Namiętne uczucie wisi w powietrzu.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 5.0/5 (1 ocena)
Film: Kocha, lubi, szanuje (2011), 5.0 out of 5 based on 1 rating

Kategoria: Komedie

Tagi: , , , , , , ,

Kto to napisał?

Komentarze (1)

  1. Tusia pisze:

    Fajna, ciepła komedia romantyczna nie tylko dla fanów tego gatunku. Może sama fabuła nie jest specjalnie wyszukana, ale za to poprowadzona w ciekawy sposób (brawa dla wszystkich aktorów). Szkoda, że współczesne komedie romantyczne na ogół dość odbiegają od wysokiego poziomu, prezentowanego rpzez „Kocha, lubi, szanuje”.

Zostaw swój komentarz