Film: Królewna Śnieżka (2012)

„Królewna Śnieżka” w reżyserii Tarsem Singh to mądra, efektowna i pomysłowa produkcja kina familijnego, która porywa widza w całości do czystej koncepcji dziecięcej baśni. To jednak doskonała produkcja nie tylko dla dzieci, ale całej rodziny.

Królewna ŚnieżkaGatunek: Komedia

Reżyseria: Tarsem Singh

W rolach głównych: Julia Roberts, Armie Hammer, Danny Woodburn, Mark Povinelli, Nathan Lane i Armie Hammer

Produkcja (kraj): Stany Zjednoczone

Średnia ocena polskich widzów: 7+

Opis filmu:

Królewna Śnieżka” to opowieść o młodej, nieco lękliwej Królewnie Śnieżce oraz Złej Królowej, która próbuje uprzykrzyć życie subtelnej dziewczynie. Komedia, jaką stworzył Tarsem Singh to produkcja, obok której trudno przejść obojętnie. Film tuż po swojej premierze osiągnął krajowy sukces i dziś jest uważany za jedną z najlepszych pozycji dla całej rodziny w Stanach Zjednoczonych.

W komedii poznajemy losy pięknej kobiety, która dawno temu żyła w zaczarowanym królestwie. Śnieżka, bo tak na imię głównej bohaterce to osoba o nadzwyczajnej urodzie i niesamowitym wdzięku. Niestety na jej drodze staje czarny charakter – Zła Królowa, która za wszelką cenę stara się wypędzić ją z królestwa. Za zadanie postawiła sobie także znalezienie przystojnego księcia z bajki, który będzie finansował jej życie. Wygląda jednak na to, że plan Złej Królowej spali na panewce, ponieważ Królewna Śnieżka powraca na czele grupy kilku krasnali, którzy za wszelką cenę będą starali się pokonać oszustkę, a swojej pani pomóc w odbiciu partnera.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 5.0/5 (1 ocena)
Film: Królewna Śnieżka (2012), 5.0 out of 5 based on 1 rating

Kategoria: Komedie

Tagi: , , , , , ,

Kto to napisał?

Komentarze (1)

  1. Anna pisze:

    Królewna Śnieżka w nieco innej odsłonie, jestem jak najbardziej na tak. Julia Roberts po prostu powaliła mnie na kolana swoją kreacją, udowadniając, że rzeczywiście jest znakomitą aktorką. Z przyjemnością patrzyłam także na uroczą pannę Collins, której wróżę ogromną karierę aktorską.

Zostaw swój komentarz