Film: Monster High: Upiorki rządzą (2012)

Film animowany „Monster High: Upiorki rządzą” w reżyserii  Mike’a Fetterlego to produkcja, która zdobyła serca najmłodszych widzów na całym świecie. W polskiej wersji usłyszymy znane głosy polskich aktorów, ale zdaniem krytyków to jedna z najlepiej dubbingowanych produkcji w ciągu ostatnich kilku lat na polskim rynku.

Monster High: Upiorki rządząGatunek: Bajka / Animacja / Komedia

Reżyseria: Mike Fetterly

Data premiery światowej: 2012r.

Produkcja (kraj): Stany Zjednoczone

Średnia ocena polskich widzów: 7+

Opis filmu:

Monster High: Upiorki rządzą jest historią grupy przyjaciół, która zamierza zorganizować szalone Halloween. W miejscowej szkole trwają przygotowania do spędzenia najstraszniejszego wieczoru w roku, ale coś zakłóca spokój w „Straszyceum”. Okazuje się, że w piwnicach budynku do ucieczki przygotowują się Upiory. Wygląda jednak na to, że na pozór nieproszeni goście nie mają jednak złych zamiarów wobec tzw. „Normalsów” i razem odkrywają tajemnice ich pierwotnego konfliktu, ale to dopiero początek historii „Monster High: Upiorki rządzą”.

Grupa podejmuje decyzję o cofnięciu się w czasie i uczczenia swojej wyjątkowości. Okazuje się, że nie warto udawać swojego charakteru w żadnej sytuacji, a bycie Potworem jest wyróżnieniem, na które stać niewielu.

„Monster High: Upiorki rządzą” to jedna z niewielu amerykańskich produkcji z gatunku Halloween, która odniosła międzynarodowy sukces. To pozycja skierowana głównie do młodszych odbiorców, ale film to także doskonała propozycja na zabawne kino familijne dla całej rodziny.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 0.0/5 (0 ocen)

Kategoria: Bajka

Tagi: ,

Kto to napisał?

Komentarze (1)

  1. Tata pisze:

    coś w sam raz dla młodych widzów, szczególnie dla dziewczynek. Moje córki są absolutnymi fankami Monster High, zbierają nawet gadżety związane z ich ulubioną bajką. Nie dziwię się, że ta produkcja odniosła światowy sukces, bo jest nie tylko interesująca pod względem fabuły, ale także bardzo zabawna.

Zostaw swój komentarz