„My Little Pony: Przyjaźń to magia”, czyli kreskówka, którą pokochały miliony dzieci

Kilka lat temu powstały pierwsze odcinki serialu dla najmłodszych pod tytułem „My Little Pony: Przyjaźń to magia”. Od tego czasu produkcja cieszy się wciąż rosnącą popularnością. W tej chwili powstaje już jej piąta seria. Co sprawia, że dzieci na całym świecie pokochały ten serial?

My Little Pony - Przyjaźń to magia

My Little Pony – Przyjaźń to magia

Siła w formie i w treści

Niewątpliwie o niezwykłej sile przyciągania młodych widzów przesądza warstwa wizualna. „My Little Pony: Przyjaźń to magia” jest produkcją bardzo kolorową, znakomicie narysowaną, zrealizowaną w oparciu o osiągnięcia najnowszych technik animacyjnych. Nie bez znaczenia jest także treść – będąca świetnie zrównoważonym połączeniem elementów humorystycznych i moralizatorskich. Przygody, które spotykają bohaterów serialu „My Little Pony: Przyjaźń to magia”, są ciekawe, pochłaniające młodych widzów bez reszty. Na uwagę zasługuje również sposób ukazania postaci. Nie są płytkie i infantylne, wręcz przeciwnie, każda ma swój własny charakter. Relacje między poszczególnymi postaciami są interesujące z psychologicznego punktu widzenia, co sprawia, że serial może mieć charakter nie tylko rozrywkowy, ale i dydaktyczny. Każdy sezon serialu to nowa porcja wciągających perypetii sympatycznych bohaterów, czyli jednorożca Twilight Sparkle i spółki. Fani tej produkcji mogą mieć ją na DVD. Niedawno ukazała się już 10. część.

Twilight i jej towarzysze w ogniu przygody

W najnowszej, dziesiątej odsłonie serialu „My Little Pony: Przyjaźń to magia” wydanej na DVD znajdziemy 5 odcinków, takich jak: „Ślub w Canterlot cz.1”, „Ślub w Canterlot cz.2”, „Dzień Serc i Podków”, „Gwiazda salonów” i „Bobasy Cake”. W dwóch pierwszych odcinkach będziemy świadkami, jak Twilight ratuje swego brata oraz całą krainę Equestrię przed Królową Odmieńców, która podszyła się pod pannę młodą. W trzech pozostałych odcinkach przyjaciele Twilight będą sporządzać eliksir miłości, pilnować bliźniaków oraz mierzyć się z salonową popularnością.

Jeśli jesteś ciekaw, jak bohaterowie poradzą sobie w tych trudnych zadaniach, płyta DVD jest już dostępna w sprzedaży. Zapraszamy do lajkowania i udostępniania.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 0.0/5 (0 ocen)

Kategoria: Bajka

Kto to napisał?

Zostaw swój komentarz